Zwroty i reklamacje

Kupione u nas towary możesz zwrócić lub zareklamować w kilku prostych krokach

W sklepie techwar możesz w szybki i prosty sposób dokonać zwrotu towaru, bądź jego reklamacji (mimo, iż jesteśmy pewni, że każdy nasz produkt jest najwyższej jakości:) ).

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej za pośrednictwem Paczkomatów InPost

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w sklepie techwar?

Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do sześciu prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie etykietę, którą musisz jedynie wydrukować. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

Szybko i bezproblemowo

Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Wygodnie

Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnym Paczkomacie.

Tanio

Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 8,90 zł przy czym nie musisz jej płacić osobiście - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

Bezpiecznie

Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 1000zł.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany towar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Zakupione w naszym sklepie produkty możesz zwrócić bez konsekwencji w ciągu 14 dni.

1 Wydrukuj formularz Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, a następnie wydrukuj je.
2 Wyślij paczkę Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu i dobrze go zaklej.
3 Zwrot pieniędzy Otrzymasz zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki.

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:

  • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić;

  • W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze;

  • Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu;

  • Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Udaj się do dowolnego Paczkomatu gdzie pozostawisz paczkę wraz ze stroną z etykietami. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 410 x 380 x 640 cm oraz wagi 30 kg;

  • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o odstąpieniu od umowy. Z reguły trwa to jednak krócej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

Jeżeli chcesz samodzielnie wysłać zwrot

Mimo gotowego mechanizmu do generowania i wysyłania zwrotów umożliwiamy również samodzielną wysyłkę przesyłek zwrotnych do nas

Co trzeba zrobić?

1. Przygotuj paczkę ze zwracanym towarem
2. Dołącz do przesyłki twoje imię i nazwisko lub nazwę firmy, adres, telefon kontaktowy i numer konta do zwrotu środków
3. Zapakuj dokładnie przesyłkę i prześlij na poniższy adres

'Techwar
Sękocińska 22
05-090 Sękocin Stary
tel 22 6091012

Kupuj na raty 14 dni na zwrot Darmowa dostawa
22 846 55 52 41 252 72 02 sklep@techwar.pl
pixel