Variant Service VS09G0001     -     Generator czystego azotu do samochodów osobowych i lekkich dostawczych
Variant Service VS09G0001 - Generator czystego azotu do samochodów osobowych i lekkich dostawczych
 powiększ
Nowoczesny, wysokowydajny generator azotu.
Urządzenie posiada specjalne filtry molekularne, które odseparowują azot od pozostałych gazów. Uzyskany azot gromadzony jest w zbiorniku natomiast pozostałe gazy są wydalane do atmosfery.
Variant Service VS09MAC001     -     Przenośny inflator do pompowania kół
Variant Service VS09MAC001 - Przenośny inflator do pompowania kół
 powiększ
Profesjonalny inflator przenośny do kół z zaworem bezpieczeństwa, 26 l.
Uni-Trol E-1136     -     Generator Azotu
Uni-Trol E-1136 - Generator Azotu
 powiększ
W skrócie:
  • Obecnie coraz więcej rodzin posiada samochód. W związku z tym więcej uwagi zwraca się też na bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz na obniżenie kosztów eksploatacji samochodu.
  • W Europie i Stanach Zjednoczonych generator azotu od kilkunastu lat jest stałym elementem zaopatrzenia sklepów i warsztatów samochodowych oraz stacji benzynowych.
Uni-Trol IFL - 25     -     Inflator
Uni-Trol IFL - 25 - Inflator
 powiększ
Inflator IFL - 25 jest urządzeniem przeznaczonym do uderzeniowego pompowania opon bezdętkowych w procesie montażu opony na obręczy. Strzał z inflatora powoduje uszczelnienie opony na obręczy tak, aby można było zwykłym sposobem napompować koło do przepisowego ciśnienia. Inflator może być stosowany do kół samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Uni-Trol P - 7A     -     Dopełniacz
Uni-Trol P - 7A - Dopełniacz
 powiększ
Dopełniacz typu P - 7A przeznaczony jest do uzupełnienia ciśnienia powietrza w kołach samochodów osobowych. Może byc stosowany w stacjach obsługi samochodów i stacjach benzynowych, które wyposażone są w sieć sprężonego powietrza lub sprężarkę.
Uni-Trol PNEUBAD-1     -     Wanna wulkanizatorska
Uni-Trol PNEUBAD-1 - Wanna wulkanizatorska
 powiększ
Wanna wulkanizatorska PNEUBAD-1 jest urządzeniem służącym do kontroli szczelności dętek i bezdętkowych kół samochodów osobowych i dostawczych.

Kontrolowana dętka zanurzana jest w wodzie za pomocą siłownika pneumatycznego, sterowanego zaworem dźwigniowym, umożliwiającym zatrzymanie tłoka w dowolnym położeniu. Wyloty sprężonego powietrza do atmosfery wyposażone są w tłumiki hałasu.
Uni-Trol MULTI     -     Klucz elektryczny
Uni-Trol MULTI - Klucz elektryczny
 powiększ

Klucz elektryczny do kół Multi służy do odkręcania i przykręcania śrub i nakrętek kół samochodów ciężarowych, autobusów, pojazdów budowlanych, rolniczych i wojskowych.

Klucz jest przeznaczony do pracy w terenie otwartym jak i w warsztatach.

Odkręcanie i przykręcanie można przeprowadzać w pojazdach uniesionych całkowicie lub częściowo, oraz spoczywających na kołach.

Uni-Trol CLN     -     Polerka do felg Polish
Uni-Trol CLN - Polerka do felg Polish
 powiększ
Urządzenie służące do szlifowania i polerowania felg aluminiowych po wszelkiego rodzaju uszkodzeniach i naprawach powierzchni zewnętrznej. Model PCLN to urządzenie z automatycznym sterowaniem ramienia roboczego, oraz z wygodnym, uniwersalnym mocowaniem felgi pozwalającym na naprawę trudno-dostępnych miejsc.
Wyszukiwanie
Copyright © 2011 by TECHWAR