Uni-Trol Ola     -     Montażownica opon kół pojazdów osobowych
Uni-Trol Ola - Montażownica opon kół pojazdów osobowych
 powiększ
Montażownica serii Ola jest przeznaczona do montażu i demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych. Prosta, solidna budowa i ramię odchylane na bok pozwala zaoszczędzić miejsce w warsztacie samochodowym. Urządzenie posiada w stole dwa siłowniki rozpierające lub w wersji z dużym stołem 26" cztery siłowniki, co znacznie większa siłę zacisku. Urządzenie może być wyposażone w silnik 2- biegowy (7/14 obr./min.)
Uni-Trol Janka     -     Montażownica opon kół pojazdów osobowych
Uni-Trol Janka - Montażownica opon kół pojazdów osobowych
 powiększ
Automatyczna montażownica Janka jest urządzeniem do demontażu i montażu opon dętkowych i bezdętkowych na koła samochodów osobowych i dostawczych. Kolumna i ramiona są poruszane i blokowane pneumatycznie. Współpracujące ze sobą części mechaniczne i pneumatyczne maszyn pozwalają użytkownikowi obsługiwać wszystkie koła małym nakładem pracy i z najwyższą dokładnością bez ryzyka uszkodzenia opony. Umożliwia również obsługę kół z obręczami aluminiowymi, jej robocze elementy nie naruszają delikatnej struktury tych obręczy.
Uni-Trol Janka K     -     Montażownica opon kół pojazdów osobowych
Uni-Trol Janka K - Montażownica opon kół pojazdów osobowych
 powiększ
Montażownica serii Janka K jest przeznaczona do montażu i demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych w tym opon niskoprofilowych i opon typu run-flat. Solidna budowa i niezależne, pneumatyczne ramię pozwalają zaoszczędzić czas i siły operatora, a precyzja wykonywanych ruchów niweluje ryzyko uszkodzenia opony czy też felgi. Urządzenie posiada w stole dwa siłowniki rozpierające lub w wersji z dużym stołem 26'' trzy siłowniki, co znacznie zwiększa silę zacisku. Urządzenie może być wyposażone w silnik 2- biegowy ( 7/14 obr./min.)
Uni-Trol Janka KK     -     Montażownica opon kół pojazdów osobowych
Uni-Trol Janka KK - Montażownica opon kół pojazdów osobowych
 powiększ
Montażownica serii Janka KK jest przeznaczona do montażu i demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych w tym opon niskoprofilowych i opon typu run-flat. Solidna budowa i niezależne, pneumatyczne przystawki pozwalają zaoszczędzić czas i siły operatora, a precyzja wykonywanych ruchów niweluje ryzyko uszkodzenia opony czy też felgi. Urządzenie posiada w stole dwa siłowniki rozpierające lub w wersji z dużym stołem 26" trzy siłowniki, co znacznie zwiększa silę zacisku. Urządzenie może być wyposażone w silnik 2- biegowy (7/14 obr./min.)
Uni-Trol AT-26     -     Montażownica opon kół pojazdów ciężarowych
Uni-Trol AT-26 - Montażownica opon kół pojazdów ciężarowych
 powiększ
Montażownica AT-26 jest maszyną skonstruowaną i przeznaczoną do stosowania przy montażu i demontażu kół samochodów ciężarowych i niektórych dostawczych. Maszyna przeznaczona jest do pracy w określonym zakresie. Samocentrujące uchwyty maszyny są obsługiwane przez wysokociśnieniowy układ hydrauliczny o ciśnieniu roboczym od 2 do 11 MPa.
Uni-Trol AT-56     -     Montażownica opon kół pojazdów ciężarowych
Uni-Trol AT-56 - Montażownica opon kół pojazdów ciężarowych
 powiększ
Montażownica AT-56 jest maszyną skonstruowaną i przeznaczoną do stosowania przy montażu i demontażu kół samochodów ciężarowych i niektórych dostawczych a także kół ciężkiego sprzętu o średnicy do 56 cali na przykład kombajny, drogowe maszyny robocze. Maszyna przeznaczona jest do pracy w określonym zakresie. Samocentrujące uchwyty maszyn są obsługiwane przez wysokociśnieniowy układ hydrauliczny o ciśnieniu roboczym od 2 do 11 MPa.
Techwar TC0005     -     Motażownica do kół automat - dwie prędkości stołu
Techwar TC0005 - Motażownica do kół automat - dwie prędkości stołu
 powiększ
MONTAŻOWNICA z masztem odchylanym do tyłu siłownikiem pneumatycznym. Blokowanie masztu pionowego również automatyczne powodujące odsunięcie głowicy montażowej od felgi w kierunku promieniowym i osiowym o ok. 3 mm (ta wielkość może być regulowana). Konstrukcja masztu maszyny jest sztywna co uzyskano poprzez zastosowanie profili o dużym przekroju. Zastosowanie specjalnych zaworów pneumatycznych w układzie odbijania stopki opony sprawia, że ta czynność jest bardzo szybka (szybki spust powietrza z siłownika). Mocny siłownik odparzania o średnicy 200 mm zapewnia szybkie odbijanie stopki opony.
Techwar TC0004     -     Półautomatyczna montażownica do opon
Techwar TC0004 - Półautomatyczna montażownica do opon
 powiększ
MONTAŻOWNICA do montażu i demontażu opon z masztem odchylanym ręcznie na bok.
Blokowanie i uniesienie w pionie masztu pionowego za pomocą dźwigni z mechanizmem mimośrodowym.
Blokowanie i regulowanie odchylenie ramienia poziomego ręcznie za pomocą śruby.
Konstrukcja maszyny jest bardzo sztywna co umożliwia obsługę opon twardych i sztywnych.
Poprzez zastosowanie specjalnych zaworów pneumatycznych w układzie odbijania stopki opony ta czynność jest bardzo szybka (szybki spust powietrza z siłownika).
Techwar TC0006     -     Automatyczna montażownica dwubiegowa z ramieniem pomocniczym
Techwar TC0006 - Automatyczna montażownica dwubiegowa z ramieniem pomocniczym
 powiększ
  • Sztywny w pionie i poziomie słup
  • Automatyczna zmieniarka opon z uchylnym słupem
  • Jednocześnie pracujące pneumatyczne zamki poziomych i pionowych ramion głowicy z automatycznym pozycjonowaniem głowicy w idealnym położeniu roboczym.
  • Wzmocniony pionowy słupa gwarantujący długą żywotność urządzenia
  • Smartool TM Head Tool
  • Stop z materiału o specjalnej obróbce powierzchni zapewniający wytrzymałość i długą użyteczność urządzenia.
  • Duża siła nacisku
  • Cylinder ze stali nierdzewnej
Wyszukiwanie
Copyright © 2011 by TECHWAR